Tamaris ādas kurpes

Tamaris ādas kurpes

Tamaris ādas kurpes

Tamaris ādas kurpes

Tamaris ādas kurpes

Tamaris ādas kurpes

Tamaris sandaļu tipa vaļējas ādas kurpes, kuru komforts jūtams katrā detaļā. Siksniņas aizdarāmas ar sprādzi uz līplentes aizdares pie ārējās potītes. Pāri pēdai stiepjas viena sudrabaina siksna. Iekšzole ar tekstila pārklājumu un iekšpusē apaviem patīkama un ļoti ērta atmiņas putu virsma, kas iegūst pēdas formu un ļauj izbaudīt kurpes visas garās dienas garumā. Zole no sintētiska gumijota materiāla, tā ir cauršūta, zoles raksts veido ļoti labu saķeri ar zemes virsmu. Kurpes svars 39. izmēram ir 213g. Krāsa: Melna/sudrabaina

Materiāls: Āda / Sintētika

Iekšējā odere: Sintētika / Tekstils

Krāsa: Melna

Artikuls: TAN12860320050

Tamaris

Speciāla cena: 38,62 €

Regulārā cena: 51,49 €

Jūsu ietaupījums 12.87€

Pērc mobilajā telefonā un, saņemot preci, norēķinies ar karti Omniva pakomātā, vai maksā skaidrā naudā Venipak kurjeram!

* .

Apraksts

Tamaris sandaļu tipa vaļējas ādas kurpes, kuru komforts jūtams katrā detaļā. Siksniņas aizdarāmas ar sprādzi uz līplentes aizdares pie ārējās potītes. Pāri pēdai stiepjas viena sudrabaina siksna. Iekšzole ar tekstila pārklājumu un iekšpusē apaviem patīkama un ļoti ērta atmiņas putu virsma, kas iegūst pēdas formu un ļauj izbaudīt kurpes visas garās dienas garumā. Zole no sintētiska gumijota materiāla, tā ir cauršūta, zoles raksts veido ļoti labu saķeri ar zemes virsmu. Kurpes svars 39. izmēram ir 213g.
Krāsa: Melna/sudrabaina

Materiāls: Āda / Sintētika

Iekšējā odere: Sintētika / Tekstils

Krāsa: Melna

Artikuls: TAN12860320050

Info par izmēriem

Tamaris
EUR CM* US
36 23 6
37 23,5 6,5
38 24 7,5
39 25 8,5
40 25,5 9
41 26 9,5
42 27 10
Apavu liestes platums: Vidējs
CM* - apavu iekšzoles garums cm. Sievietēm iesakām izvēlēties apavus, kuru iekšzole ir apm. 0,5 cm garāka par pēdas garumu.
Jakas izmēri cm: A - Izmērs, B - Krūtis, C - Viduklis, D - Gurni

Kā izvēlēties izmēru?

Kā izvēlēties pareizo apavu izmēru e-veikalā...

EUR izmēri dažādām firmām var būt ļoti atšķirīgi, bet US (ASV) izmēri 99% gadījumos sakrīt. Ja Jūs zināt savu ASV izmēru un izvēlaties apavus atbilstoši tam, Jūs varat būt 99% drošs par pareizo izmēru.

Iespēja Nr.1 (pēc US izmēra - visdrošākais un ātrākais veids)

1 ) Noskaidrojiet, kāds ir US izmērs Jūsu vecajiem apaviem 

2) Mūsu veikalā izvēlētajiem apaviem izvēlieties no izmēru tabulas Jūsu US izmēram atbilstošo EUR izmēru.

NB ! Apavu izmēri zemāk attēlotajā izmēru tabulā ir spēkā tikai attiecībā uz šo konkrēto apavu modeli, šī tabula attiecas tikai uz Salomon vīriešu apaviem!

Tātad Nike 46. izmēra apavu vietā, Salomon apaviem jāizvēlas attiecīgi izmērs 46 2/3!

Iespēja Nr.2 (pēc apava iekšzoles garuma)

1) Apskatiet veco apavu iekšzoles garumu (garums var būt norādīts arī milimetros)

2) Izvēlieties Jūs interes vēlamajiem apaviem EUR izmēru, kas atbilst izmēru tabulā norādītajam iekšzoles garumam.

3) Ja neizdodas atrast veco apavu iekšzoles garumu, nomēriet savas pēdas garumu (novieto savu garāko pēdu ar papēdi pret sienu, atzīmē ar līniju pie garākā pirksta (īkšķa vai tam blakus esošā pirksta)), un ņemiet vērā, lai apavu iekšzoles garums, izvēlētajiem apaviem sievietēm būtu līdz 0,5cm un vīriešiem līdz pat 1,0cm garāks par pēdas garumu.

NB! Mēs pielaikojam visus apavus pirms tos ievietojam pārdošanai veikalā. Ja izmērs neatbilst realitātei vai apavu lieste ir plata/šaura, šo informāciju mēs pievienojam produkta aprakstam.

Lai iedrošinātu Jūs veikt pirmo pirkumu, piedāvajam papildu 5% atlaidi. Lai to jāpiemērotu, savā pirkuma grozā izmantojiet atlaižu kodu "atlaide".