Sprox kurpes

Sprox kurpes

Sprox kurpes

Sprox kurpes

Sprox kurpes

Sprox kurpes

Izteiksmīgas, sievišķīgas un ērtas sieviešu kurpes. Puķainā virsma ir no tekstila, iekšējā virsmā tekstila odere, iekšzole no atmiņas putām, ar paaugstinājumu pēdas velves daļā. Zole - sintētisks materiāls, kas vienlaikus ir gumijots, un tādēļ veido ļoti labu saķeri ar zemes virsmu. Platformas zoles augstums papēža daļā ir 3,5 cm. Kurpes svars 39. izmēram ir 235g. Krāsa: Balta/pelēka

Materiāls: Tekstils

Iekšējā odere: Sintētika / Tekstils

Krāsa: Balta / Pelēka

Artikuls: SRN395883

Speciāla cena: 29,99 €

Regulārā cena: 39,99 €

Jūsu ietaupījums 10.00€

Pērc mobilajā telefonā un, saņemot preci, norēķinies ar karti Omniva pakomātā, vai maksā skaidrā naudā Venipak kurjeram!

* Obilgāti aizpildāmie lauki

pieejamība veikalos

* .

Apraksts

Izteiksmīgas, sievišķīgas un ērtas sieviešu kurpes. Puķainā virsma ir no tekstila, iekšējā virsmā tekstila odere, iekšzole no atmiņas putām, ar paaugstinājumu pēdas velves daļā. Zole - sintētisks materiāls, kas vienlaikus ir gumijots, un tādēļ veido ļoti labu saķeri ar zemes virsmu. Platformas zoles augstums papēža daļā ir 3,5 cm. Kurpes svars 39. izmēram ir 235g.
Krāsa: Balta/pelēka

Materiāls: Tekstils

Iekšējā odere: Sintētika / Tekstils

Krāsa: Balta / Pelēka

Artikuls: SRN395883

Info par izmēriem

Apavu liestes platums: Vidējs
CM* - apavu iekšzoles garums cm. Sievietēm iesakām izvēlēties apavus, kuru iekšzole ir apm. 0,5 cm garāka par pēdas garumu.
Jakas izmēri cm: A - Izmērs, B - Krūtis, C - Viduklis, D - Gurni

Kā izvēlēties izmēru?

Kā izvēlēties pareizo apavu izmēru e-veikalā...

EUR izmēri dažādām firmām var būt ļoti atšķirīgi, bet US (ASV) izmēri 99% gadījumos sakrīt. Ja Jūs zināt savu ASV izmēru un izvēlaties apavus atbilstoši tam, Jūs varat būt 99% drošs par pareizo izmēru.

Iespēja Nr.1 (pēc US izmēra - visdrošākais un ātrākais veids)

1 ) Noskaidrojiet, kāds ir US izmērs Jūsu vecajiem apaviem 

2) Mūsu veikalā izvēlētajiem apaviem izvēlieties no izmēru tabulas Jūsu US izmēram atbilstošo EUR izmēru.

NB ! Apavu izmēri zemāk attēlotajā izmēru tabulā ir spēkā tikai attiecībā uz šo konkrēto apavu modeli, šī tabula attiecas tikai uz Salomon vīriešu apaviem!

Tātad Nike 46. izmēra apavu vietā, Salomon apaviem jāizvēlas attiecīgi izmērs 46 2/3!

Iespēja Nr.2 (pēc apava iekšzoles garuma)

1) Apskatiet veco apavu iekšzoles garumu (garums var būt norādīts arī milimetros)

2) Izvēlieties Jūs interes vēlamajiem apaviem EUR izmēru, kas atbilst izmēru tabulā norādītajam iekšzoles garumam.

3) Ja neizdodas atrast veco apavu iekšzoles garumu, nomēriet savas pēdas garumu (novieto savu garāko pēdu ar papēdi pret sienu, atzīmē ar līniju pie garākā pirksta (īkšķa vai tam blakus esošā pirksta)), un ņemiet vērā, lai apavu iekšzoles garums, izvēlētajiem apaviem sievietēm būtu līdz 0,5cm un vīriešiem līdz pat 1,0cm garāks par pēdas garumu.

NB! Mēs pielaikojam visus apavus pirms tos ievietojam pārdošanai veikalā. Ja izmērs neatbilst realitātei vai apavu lieste ir plata/šaura, šo informāciju mēs pievienojam produkta aprakstam.

Lai iedrošinātu Jūs veikt pirmo pirkumu, piedāvajam papildu 5% atlaidi. Lai to jāpiemērotu, savā pirkuma grozā izmantojiet atlaižu kodu "atlaide".