Preces atgriešanas un apmaiņas nosacījumi


Visas nopirktās preces var atgriezt vai apmainīt 100 dienu laikā!


"Noteikumi par distances līgumu" 19.2. nosaka, ka: "patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā. Ja tiek iegādāta prece, no dienas, kad patērētājs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis patērētājs, ir ieguvusi preci valdījumā." Saskaņā ar PTAL 12. panta piektajai daļai: patērētājs nosūta preci atpakaļ pārdevējam vai pakalpojumu sniedzējam vai nodod to pārdevējam vai pakalpojumu sniedzējam vai viņa pilnvarotajai personai bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis pārdevējam vai pakalpojumu sniedzējam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu. Termiņš ir ievērots, ja prece nosūtīta atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Bezmaksas atgriešana tiek nodrošināta tikai 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža.

Lai atgrieztu vai nomainītu preci, ir jāaizpilda atgriešanas veidlapa (forma pieejama šeit), kas tiek pievienota sūtījumam, un nosūtīt sūtījumu, izmantojot Omniva pakomātu vai Venipak kurjeru servisa pakalpojumu. Sūtījums ir obligāti jāiepako tieši tādā pašā veidā kādā bija saņemts, uz paša sūtījuma nekas virsū nav jāraksta tikai atbilstoši jāiepako un jānosūta ar Omnivas vai kurjera starpniecību.  

TAGAD IR PIEEJAMA PRECES APMAIŅA UN ATGRIEŠANA 100 DIENU LAIKĀ! Bezmaksas atgriešana ar Omnivu 14 dienu laikā, ar Venipak kurjeru 30 dienu laikā.


Jaunums! Vienlaicīga preces apmaiņa ar kurjera starpniecību

Ja iegādātās preces izmērs ir izrādījies neprecīzs, vai ir vēlēšanās mainīt to pret citu modeli, piedāvājam vienlaicīgu preces apmaiņu ar Venipak kurjera starpniecību. Lai apmaiņa noritētu iespējami ātri, lūdzam rakstīt vēstuli uz e-pasta adresi returns@weekendshoes.lv un informēt Pārdevēju par apmaiņai izvēlēto preci. Preces apmaiņa ar kurjera starpniecību var aizņemt 1-3 darba dienas.

Atgrieztā prece nedrīkst būt lietota (valkāta), tai jābūt ar visām etiķetēm un oriģinālā iepakojumā. Precei jābūt iepakotai tā, lai tā netiktu bojāta. Apavu kastei jābūt iepakotai plastmasas maisiņā, gadījumā, ja oriģinālais Weekend maisiņš nav saglabāts, lūdzam izmantot jebkuru citu piemērotu plastmasas maisiņu.

Ievēro! Apavu kasti, kas nav iepakota plastmasas maisiņā nodot atgriešanai nedrīkst!

Pasūtīto preci var atgriezt 14 dienu laikā bezmaksas, izmantojot Omniva pakomāta terminālus vai Venipak kurjeru servisu, skatoties ar kuru no mūsu piedāvātajiem preces piegādes veidiem Jūs izvēlējāties saņemt pasūtījumu: 

  • Atgriežot pasūtījumu ar Omniva pakomāta starpniecību, izmantojiet kodu, kurš tika Jums nosūtīts īsziņā no Omniva par sūtījuma piegādi pakomātā.
  • Atgriežot pasūtījumu ar Venipak kurjeru starpniecību, lūdzam zvanīt Venipak klientu servisam pa tālruni +371 66016601 un pieteikt, ka vēlaties atgriezt preci Weekend Eesti.

Sūtījumi, kas tiek atgriezti, izmantojot Omniva pakomātus un Venipak kurjeru, Pārdevējam tiek piegādāti 2 reizes nedēļā, tāpēc sūtījumu atgriešana un apmaiņa aizņems 3-4 darba dienas. 

Sūtījuma apstrāde un preces apmaiņa var aizņemt līdz 7 darba dienām, skaitot no tā nonākšanas mūsu noliktavā.

Pirmā preces apmaiņa, izmantojot Omniva pakomātus un Venipak kurjera pakalpojumu, klientiem ir bez maksas. Sākot ar otro apmaiņu, sūtīšanas izmaksas sedz klients.

Nauda par atgriezto preci tiek pārskaitīta uz klienta norādīto bankas kontu pie pirmās iespējas, taču ne vēlāk kā 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas Weekend Eesti OY noliktavā. Pārdevējs neatgriež naudu par piegādes izmaksām.

Kārtība, kādā tiek pieteiktas pretenzijas un atgrieztas preces, kas neatbilst Klienta prasībām

Saskaņā ar Patērētāju aizsardzības likumu, Klientam ir tiesības iesniegt pretenziju 2 gadu laikā kopš preces saņemšanas. Defekts, kas radies pirmajos sešos mēnešos, var tikt uzskatīts par ražošanas defektu, defekta raksturu nosaka pārdevējs.

Ja defektam piemīt tehnoloģisks raksturs, tad Klientam ir tiesības pieprasīt preces remontu vai apmaiņu. Par piemērotāko variantu abas puses vienojas savā starpā, bet parasti pakalpojumu sniedzējs pats lemj vai defektīvā prece tiks labota vai mainīta.

Gadījumā, ja precei ir kādi defekti, Klientam 2 mēnešu laikā jānosūta prece uz klientu apkalpošanas centru ar Venipak kurjera starpniecību, zvanot pa tālruni +371 66016601 un piesakot izsaukumu ar vēlmi atgriezt preci Weekend Eesti. Sūtījumam klāt jāpieliek rakstisks iesniegums ar šādiem datiem:

  • Klienta vārds, uzvārds un kontaktinformācija;

  • Pretenzijas pieteikšanas datums;

  • Defekta apraksts;

  • Pieteiktās prasības uzņēmumam Weekend Eesti;

  • Pirkumu apliecinošs dokuments (ja iespējams, pielikt rēķina kopiju).

NB! Ar defektu atgrieztajai precei ir jābūt notīrītai!

Minētais iesniegums jānosūta ne vēlāk kā divu mēnešu laikā kopš defekta atklāšanas. Gadījumā, ja netiek ievērots iepriekš minētais termiņš (nepamatota kavēšanās), Klients zaudē tiesības uz bezmaksas remontu vai detaļu nomaiņu.

Gadījumā, ja pieprasījums attiecībā uz bojāto preci tiek apstiprināts, Klientam tiek atmaksāti pasta izdevumi saprātīgā apmērā preces atgriešanas laikā.

Weekendshoes interneta veikals nav atbildīgs par:

  • Preces bojājumiem, kas radušies klienta vainas dēļ vai nepareizas kopšanas rezultātā;

  • Par defektiem, kas radušies nepareizas preces izmantošanas rezultātā;

  • Par dabisku fizisku nolietojumu, kas radies preces lietošanas laikā.

Līguma noteikumus var lejuplādēt šeit.

Atgriezies uz sākumlapu>>

Top