Par mums

WeekendShoes ir strauji augošs, veiksmīgs veikalu tīkls, kas pārdod labāko zīmolu apavuss un apģērbu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Weekend Eesti OÜ ir 100% Igaunijas uzņēmums, kas tika dibināts 2007. gadā. Rakverē.

Mūsu misija ir padarīt augstas kvalitātes apavu un apģērbu iegādi ērtu, ātru un snigt izcilu klientu apkalpošanas pieredzi. Mūsu pirmais veikals tika atvērts 2007. gadā un šodien mēs esam izauguši par 14 veikalu un 3 e-veikalu tīklu.

Mēs nodarbinām vairāk nekā 150 pieredzējušus un ļoti motivētus darbiniekus, kuri iegulda savu darbu lai veicinātu labāku klientu apkalpošanu un e-komerciju.

E-komercija

2011. gadā mēs, kā vieni no pirmajiem Igaunijā, sākām tiešsaistē pārdot apavus. Šodien mēs esam izauguši par vadošo apavu un apģērbu e-veikalu Baltijā, kuru atbalsta mūsu fiziskās pārstāvniecības,

kur e-veikalā ir iespējams pasūtīt produktus, lai piemērītu, mainītu vai atgrieztu nopirktos produktus. 2016. gadā mēs atvērām e-veikalu www.weekendshoes.lv Latvijā un 2017. gadā www.weekendshoes.lt Lietuvā.

2020. gadā mēs pirmie Baltijā uzsāka pakalpojumu Izvēlies & Pielaiko, kas klientiem ļauj ērti bez maksas pasūtīt visas e-veikalā pārdotās preces, lai tās novērtētu un pielaikotu mūsu fiziskajās pārstāvniecībās.

Balvas

2016. gadā mūsu Igaunijas e-veikals www.weekendshoes.ee ieguva pirmo vietu, apģērbu un apavu kategorijā, Kaubandus.ee organizētajā, lietotājiem draudzīgākā e-veikala aptaujā.

2019. gadā mūsu Latvijas e-veikals www.weekendshoes.lv ieguva pirmo vietu iMarketings.lv rīkotajā Latvian Ecommerce Award 2019, apģērbu un apavu kategorijā.

2020. gadā mūsu Igaunijas e-veikals www.weekendshoes.ee ieguva pirmo balvu apģērbu un apavu kategorijā lietotājam draudzīgākā e-veikala aptaujā, ko organizēja Kaubandus.ee, kā arī konkursa Grand Prix galveno balvu

“Igaunijas lietotājam draudzīgākais e-veikals 2020”.

2020. gada beigās, jau 2. gadu pēc kārtas, iMarketings.lv rīkotajā Latvian Ecommerce Award 2020 mūs nominēja kā labāko e-veikalu Latvijā, apavu un apģērbu kategorijā

Mēs katru dienu strādājam pie tā, lai būtu novatoriski risinājumi, veikalu un e-veikalu tīklā un mūsu komanda padarītu jūsu apavu un apģērbu iegādi ātru, ērtu un ar izcilu klientu apkalpošanas pieredzi!


Mēs sirsnīgi pateicamies visiem mūsu klientiem, jo pateicoties Jums, mēs esam!

Taavi Laeks

Izpilddirektors

WeekendShoes

 

Atgriezies uz sākumlapu >> 

Top