ESTO līzings – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Izmantojiet ESTO līzingu, lai norēķinātos par precēm. Līzingu var noformēt, lai noreķinātos par precēm sākot ar 69 EUR. ESTO līzings nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO līzings kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

ESTO līzings ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

ESTO līzinga standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme sākot no 0%

  • Līguma maksa no 0 eiro

  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO līzings ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 500 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 24 mēneši un fiksētā procentu likme 19,90 %, vienreizeja līguma maksa 19,90EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 1,90 eiro gada procentu likme 36,87%, ikmēneša maksājums 27,32 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 655,68 eiro.

ESTO līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: (+371) 662 222 50

Top