Weekendshoes.lv apavu veikals un ne tikai

Kāds ir mūsu mērķis?! Es domāju, ka mūsu lielais mērķis ir padarīt cilvēku dzīvi vienkāršāku un ērtāku. Laime un apmierinātība tajā iederas kā odziņa. Mūsdienu bezgala steidzīgajā sabiedrībā cilvēkiem bieži vien nav laika, lai, staigājot no viena veikala uz otru, atrastu savai kājai ērtus, piemērotus un vizuāli tīkamus apavus. Ir tik vienkārši kaut vai agri no rīta, vai nakts vidū atvērt datoru, pagatavot sev, piemēram, tasi tējas ar medu, un reizē ar to vienlaikus baudīt arī apavu un virsdrēbju izvēli. Pēc manām domām, tas ir ārkārtīgi ērti, ka nav pārmērīgi jātērē savs laiks, bet, atzīmējot dažādus filtrus, e-veikals parāda ekrānā tikai to, ko Tu izvēlējies – tas pasargā no pārliekas, tā teikt, kņadas, kuru jau tā pārpārēm sniedz mums ikdienas dzīve.


Mūsu preču klāstā nav tikai apavi un virsdrēbes vien, bet ir arī kvalitatīva kokvilnas veļa, zeķes, siltā veļa, kopšanas līdzekļi apaviem un apģērbam, čības, somas, koferi, cepures, šalles, rokassomas, bumbas, bikšu siksnas, pludmales dvieļi... un mūsu preču piedāvājums sparīgi aug. Mēs redzam, cik ļoti mūsu klienti novērtē to, ka viņiem ir radītas šādas ērtības, un mēs ļoti cienām mūsu klientus! :)


Reizēm gadās arī kādas cilvēcīgas kļūmes, bet tādas jau gadās katra cilvēka ikdienā un darbībās. Protams, viss varētu notikt bez nevienas kļūdiņas, un mēs uz to tiecamies un dodam no sevis labāko, lai neviens nekad netiktu apbēdināts. Un protams, mūsu pašu prieks ir daudzkārt lielāks, ja varam saviem uz brīdi apbēdinātajiem klientiem atkal likt apmierināti pasmaidīt. :)


Savu jauno preču piedāvājumu, kas arvien paplašinās, komplektējam, domājot ļoti plaši – sniegt iespēju iegādāties sev kvalitatīvu apģērbu un apavus cilvēkiem ar dažādām finansiālām iespējām, jo komforta pieejamība nedrīkst būt atkarīga no ienākumu apmēra. Vēlamies piedāvāt kvalitāti par saprātīgu cenu. Novēlam, lai no mūsu piedāvātā preču klāsta sev piemērotus ērtus, pamanāmus un arī klasiskus apavus atrastu cilvēki ar dažādām gaumēm un pasaules uzskatiem. Vēlamies, lai katrs cilvēks, kas nokļūst mūsu mājas lapā, atrod sev kaut ko piemērotu – lai tā būtu vienkārša mājsaimniece, vīrietis, kas strādā remontdarbnīcā, bērnudārza vai skolas vecuma puišelis vai maza dāma, jurists vai pati prezidenta kundze.

 

Atgriezies uz sākumlapu >>